Click to open contact form.
Your Global Partners in the Business of Innovation

אילן גרזי

 • שותף בכיר
 • תל אביב
לאילן ניסיון נרחב בייצוג חברות ציבוריות, ישראליות וזרות כאחד, הרשומות למסחר בישראל

ביוגרפיה

אילן גרזי הוא שותף בכיר וראש מחלקת שוק ההון במשרדי פרל כהן בתל אביב. אילן החל את הקריירה המשפטית שלו בשנת 1995, הוא הצטרף למשרד בחודש אפריל 2004 ובשנת- 2007 הפך לשותף. לעו"ד גרזי למעלה מעשרים שנות ניסיון כעורך דין מסחרי, המתמחה בדיני חברות ודיני נירות ערך, מימון חברות, מיזוגים ורכישות בישראל. כמו כן, לעו"ד גרזי ניסיון בין השאר בטיפול בעסקאות והקמה של קרנות הון סיכון וקרנות השקעה מסוגים שונים. לעו"ד גרזי ניסיון ענף בייצוג חברות ישראליות וזרות הרשומות למסחר בישראל, והוא מהחלוצים בתחומים של רישום חברות דואליות למסחר בישראל והנפקות של חברות קנאביס.

עו"ד גרזי מייצג מעל ל- 25 חברות ציבוריות בתחומים מגוונים, וביניהם ביו-מד, הייטק, חדשנות, בניה, נדל"ן וייצור. עו"ד גרזי מתמחה בייצוג לקוחות בעסקות רכישה ומיזוג מורכבות, עסקות שלדים בורסאיים, ניהול מאבקי שליטה והסדרי חוב.

בנוסף, עו"ד גרזי משמש כיועץ משפטי שוטף ללקוחות שונים של המשרד בענייני ממשל תאגידי, נורמות ונהלי דיווח ואכיפה פנימית.  עו"ד גרזי משמש כדובר קבוע בכנסים תעשייתיים, ובייחוד בכל הקשור לכנסים הנוגעים לתעשיית הקנאביס.

עו"ד גרזי מדורג במסגרת דירוגים מובילים בישראל, ביניהם הדירוג Legal 500.

בשנים האחרונות היה מעורב בסדרה של עסקות משמעותיות, וביניהן:

 1. במהלך שנת 2019 ייצג עו"ד גרזי את הצדדים לעסקת המיזוג של חברות פנאקסיה והרודיום, עסקה בשווי מוערך של 212 מיליון דולר (כ- 730 מיליון ש"ח) בתחום הקנאביס הרפואי. לאור הפרסומים שווי מניותיה של חברת הרודיום עלה בשיעור של כ- 700%, ובחודש מרץ גייסה החברה בדרך של הצעה פרטית סך של 6.3 מיליון דולר (כ- 23 מיליון ש"ח). לפרטים אודות הפרסומים בנושא ראה [1] [2].
 2. בחודש פברואר 2020 ייצג עו"ד גרזי את חברת Together Pharma בהנפקה ראשונה לציבור (IPO) של חברה בתחום הקנאביס הרפואי, לראשונה בישראל. החברה גייסה סך של 26 מיליון ש"ח למרות שהתקבלו ביקושים כפולים במסגרת המכרז הבורסאי. גיוס זה היה הגיוס הראשון בישראל בו בוצעה השקעה מצד משקיעים מוסדיים בחברת קנאביס.
 3. בחודש מרץ 2019 ייצג עו"ד גרזי את חברת אינטליקנה בעסקה דו שלבית לרכישת השליטה בחברה הציבורית ומיזוג הפעילות לתוכה, תחת סעיף 350 לחוק החברות. לאור המבנה המסובך של העסקה, עו"ד גרזי נדרש לייצג את החברה הן בהליכים המשפטיים בבית המשפט, בבורסה לניירות ערך, ומול רשות נירות ערך. לפרטים אודות הפרסומים בנושא ראה כאן.
 4. בחודש נובמבר 2019 ייצג עו"ד גרזי את חברת מדיפאוור בהנפקה של סדרת אג"ח חדשה המירה למניות בשווי של 80 מיליון ש"ח, בהמשך לדוח הצעת מדף של החברה.
 5. בין היתר יצג עו"ד גרזי את חברת כמו חברת OPKO, ביו-טיים, ביונד-ווקס, הנסחרות בנאסד"ק, ברישומן למסחר בבורסת תל אביב.
 6. הישגים בולטים אחרים: הנפקתה של חברת AppsVillage בבורסת ה- ASX באוסטרליה, ההשתלטות ההופכית על חברת קמן, עריכת התשקיף של חברת גלילאו, העוסקת בפיתוח ארנקים אלקטרוניים, ומיזוגה של חברת קנומד עם חברת פרוטולג'יקס.
 7. רישום של OPKO Health Inc (OPKO), חברה עם היקף מסחר של 2.5 מיליארד דולר, למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב, כחברה דואלית הרשומה למסחר, עסקת המיזוג בין OPKO ו- Prolor Biotech, Inc (Prolor), והכנת תשקיף ההנפקה לפרסום בישראל. למידע נוסף אודות הפרסומים בנושא ראה [1] [2].
 8. סיום הליך של הנפקה ראשונה לציבור (IPO) ופרסום תשקיף עבור Somoto Limited, וגיוס סך של 20 מיליון ש"ח, ו- סכום נוסף שך 5.3 מיליון ש"ח לאחר מימוש כל האופציות. למידע נוסף אודות הפרסומים בנושא ראה [1] [2] [3].
 9. הנפקה לציבור של אגרות חוב בהצעה פרטית על ידי משקיעים מוסדיים של חברת Intec Pharma Ltd, חברת פיתוח תרופות ציבורית, שהחלה במאי 2012 והסתיימה בספטמבר 2013. ראה כאן מידע אודות פרסומים בנושא.
 10. פרסום תשקיף מדף והשלמת דוח הצעת מדף של Bonus Bio Group Ltd. ראה כאן מידע אודות פרסומים בנושא.
 11. הגשה של בקשר לאישור הסדר חוב לפי סעיף 350 לחוק החברות לבית המשפט המחוזי בלוד בעניין חברת Glycominds Ltd.
 12. השלמת המיזוג בין Jobookit Holdings Ltd. ו- Jobookit Technologies Ltd., פרסום התשקיף והשלמת דוח ההצעה לציבור של Jobookit Holdings Ltd.. ראה כאן מידע אודות פרסומים בנושא.

פרסומים הקשורים לאילן גרזי ומחלקת שוק ההון

השקת פלטפורמת המסחר החדשנית "TASE UP"

יואב קיש: "הדרך להורדת מחיר הקנאביס היא תחרות לאורך כל שרשרת הערך"

https://bit.ly/PearlCohen_expands_amid_global_coronavirus_pandemic

https://bit.ly/Together_Pharma_raises_25M_on_TASE

https://bit.ly/Israeli_cannabis_industry_prospects_2020

https://bit.ly/BiondVax_files_for_Nasdaq_IPO

https://bit.ly/Israeli_cannabis_industry_expects_mergers

https://bit.ly/US_Biomed_companies_coming_to_TASE

https://bit.ly/Panaxia_completes_merger_into_public_vehicle

https://bit.ly/Israeli_cannabis_export_license_on_the_horizon

https://bit.ly/Israeli_cannabis_companies_going_public

https://bit.ly/Medivie_signs_cannabis_deal

https://bit.ly/PearlCohen_recruits_topnotch_lawyers

https://www.calcalist.co.il/conference/articles/0,7340,L-3838487,00.html

https://www.calcalist.co.il/conference/articles/0,7340,L-3838503,00.html

A rise in Infimer's stock

 

A 2020 Legal 500 Recommended Lawyer.
"Ilan Gerzi has particular expertise in dual listings of public companies, and in acting for medical cannabis companies on IPOs on the Tase."
Another key figure in the team is Ilan Gerzi, who advised Together Start Up Network on a high-value merger transaction in the medical cannabis sector.
Department head Ilan Gerzi acted for BiondVax Pharmaceuticals in relation to a shelf prospectus offering on Nasdaq; Gerzi also assisted the client with the delisting of the company's shares from the TASE, making Nasdaq its primary securities market. Other key clients include Medipower (Overseas), Together Start Up Network and Kadimastem.